Jesteś tutaj >> AKTUALNOŚCI 

 


KONSULTACJE DLA RODZICÓW

W czwartek 30 października br. w godz. 18:00 - 19:00 odbędą się konsultacje dla rodziców


DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Od dnia 15 października 2014r. można korzystać z e-dziennika. Rodzice uczniów klas pierwszych mogą odbierać loginy i hasła osobiście w sekretariacie szkoły.W przypadku klas II i III loginy i hasła pozostają te same (z ubiegłego roku szkolnego). W przypadku ich zagubienia można się zgłaszać do wychowawców klas lub w sekretariacie szkoły po ich odbiór.

Informacje dotyczące opłat e-dziennika TUTAJ

 


UROCZYSTY APEL KU CZCI PATRONA SZKOŁY – ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

22 października jest dniem liturgicznego wspomnienia Świętego Jana Pawła II, przypadającym w rocznicę uroczystej inauguracji pontyfikatu Papieża Polaka. Z tej okazji w naszej szkole i wszystkich szkołach skupionych w Rodzinie Szkół im. Jana Pawła II odbył się uroczysty apel, podczas którego zapalono znicze i odśpiewano Hymn. Spotkania naszej Rodziny skupione wokół Patrona, łączą nas duchowo, inspirują i umacniają do podejmowania nowych wyzwań i wspólnych działań.

D. Matuszewska


ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA PODOPIECZNYCH CARITAS

W dniach 15 – 17 października Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zbiórkę żywności długoterminowej dla potrzebujących i podopiecznych Caritas. Akcję tę zainicjowała Rodzina Szkół im. Jana Pawła II naszej diecezji, która podjęła współpracę z Caritas Diecezji Kaliskiej. Misją tej charytatywnej organizacji Kościoła Katolickiego jest niesienie skutecznej pomocy potrzebującym i ubogim, w sposób systematyczny i doraźny, duchowy i materialny. Dary przyniesione przez naszych uczniów, odebrał w imieniu Caritas Ks. Tomasz Hojeński – Zastępca Dyrektora Caritas Diecezji Kaliskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

D. Matuszewska


DZIEŃ PATRONA 

17 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Wkrótce notatka z tego wydarzenia, a już teraz zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII

 

 


 

strona    4    3    2    1